* אין איחור לפגישה ואין אובדן של חצי יום עבודה

* היועץ הפסיכולוגי זמין למענכם רוב הזמן עד חצות הלילה

* ניתן להמשיך עם אותו מטפל לשיחות נוספות, לטיפול סקייפ או לטיפול דינמי – בקליניקה. 

 

   יתרונות השירות

* התשלום הינו רק על זמן השיחה בפועל

* מתנהל בפרטיות ובדסקרטיות. במקום ובזמן הנוחים לכם

* אין חובה להזדהות. כך תוכלו לפתוח את סגור הלב

 

ייעוץ פסיכולוגי מקצועי במרחק שיחת טלפון 

 

03-690 9411

תמיכה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר,

בזמינות מיידית ובמחיר תחרותי

אתם מוזמנים להכיר את צוות המטפלים שלנו ולהתקשר לכל אחד מהם ישירות 

איך זה עובד ? 

 

לכל מומחה בצוות שלוחה לשיחה ישירה. לאחר שבחרתם את הפסיכולוג המתאים לכם ביותר, אתם מחייגים, בוחרים בשלוחת המומחה ומדברים. פשוט, קל, מהיר ומשתלם.

לחצו  כאן בשביל להכיר את צוות המטפלים ולהתקשר לאחד מהם ישירות או מוזמנים להשאיר לנו הודעה, ונציג אחד על אחד יחזור אליכם או להתקשר למשרדינו ב 03-6420120

לדבר עם היועץ הפסיכולוגי על הכל:

 

סיוע פסיכולוגי וטיפול נפשי בנושאי: בדידות, זוגיות, התמכרויות, משברים, גיל ההתבגרות, מיניות, יחסים במשפחה, חינוך ילדים, תהליכי פרידה וגירושין, זוגיות פרק ב', הגיל השלישי, חולי, טראומה, פוסט טראומה, חרדה, דיכאון, מצבי לחץ ומצוקה, אובססיביות, אובדן, פיטורין ועוד.

עלות:

 

מחיר הייעוץ הפסיכולוגי הוא 4.5 שקלים עבור כל דקה. בהשוואה לטיפול פסיכולוגי פרטי רגיל (50 דקות) זהו מחיר נמוך מהממוצע ובמיוחד בהתחשב ברמת צוות המטפלים. בנוסף, אינכם נדרשים להגיע לקליניקה על כל המשתמע מכך (חניות, פקקים, סידור בעבודה, בייביסיטר וכו). המטפלים שלנו זמינים עבורכם בכל רגע. 

 

אין הגבלת זמן לשיחה, היא יכולה להיות קצרה או ארוכה ככל הנדרש.

 

 

 

צוות המטפלים של אחד על אחד 

 

המטפלים של אחד על אחד נבחרים ומסוננים בקפידה. הם מביאים נסיון וידע מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. בצוות פסיכולוגים מומחים בכל התחומים: פסיכולוגים קליניים, פסיכותרפיסטים, עו"ס קליניים, מטפלים משפחתיים, מטפלים מיניים, חובשי כיפה, דוברי אנגלית ועוד... 

בדף האישי של המטפלים תמצאו תקציר קורות חיים מקצועיים ותעודות המעידות על ההשכלה וההשתלמויות שהמטפל עשה. כדי להגיע לפרטים אלה הקישו על "צוות המטפלים" ואחר-כך על "פרטים נוספים" - המופיע מתחת לתמונות המטפלים.